Topsporthal
Evenementenkalender
Evenementen Topsporthal 2024Enkel toegang voor deelnemers en publiek van events |
|
---|---|
02-05 | Sportdag St-Lievenspoort |
03-05 | Opbouw Judo |
04-05 | Judo: 8e Bekers van Gent |
06-05 | Grondig poetsen TSH (6/5-10/5) |
06-05 | Sportdag Artevelde Hogeschool (8u-16u) |
06-05 | Praktijkdag Arteveldehogeschool (8u-16u) |
07-05 | Grondig poetsen TSH (6/5-10/5) |
08-05 | Grondig poetsen TSH (6/5-10/5) |
09-05 | Grondig poetsen TSH (6/5-10/5) |
10-05 | Grondig poetsen TSH (6/5-10/5) |
16-05 | FROS Bedrijvenloop (18u-22u) |
23-05 | Sportdag Campus Richtpunt (8u-16u) |
24-05 | Opbouw BSTF |
25-05 | Best Show Team Finale |
26-05 | Turnshow Sterk en Lenig Drongen |
02-06 | Turnshow Athena |
08-06 | Curfew Festival |
10-06 | Opbouw podium GymFed |
12-06 | Podium trainingen GymFed - Toestelturnen (12/6 - 26/7) |
26-07 | Afbouw podium GymFed |
04-08 | Herschilderen belijning 200m-banen |
25-08 | Mr. T triatlon |
31-08 | Back 2 Scratch |
06-09 | Opbouw BJJ Cup |
07-09 | Flanders BJJ Cup 2024 |
08-09 | Octopus (VIGO Wetteren) |
15-09 | ABSoluut Gent 10 Mijl |
20-09 | Asfalt: World Cup Skate |
21-09 | Asfalt: World Cup Skate |
22-09 | Asfalt: World Cup Skate |
25-09 | Gents Boksgala (opbouw) |
26-09 | Gents Boksgala (opbouw) |
27-09 | Boksgala |
04-10 | Gent Throwdown (opbouw) |
05-10 | Gent Throwdown |
06-10 | Gent Throwdown |
12-10 | VAL Opleidingsdag |
13-10 | Jeugddag Triatlon Vlaanderen |
19-10 | Kaderweekend GymFed |
20-10 | Kaderweekend GymFed |
25-10 | Kickboksgala: It's FightTime (optie) |
26-10 | Kickboksgala: It's FightTime (optie) |
27-10 | Kickboksgala: It's FightTime (optie) |
30-10 | WK 2024 Sport Aerobics&Fitness Teams (optie) |
31-10 | WK 2024 Sport Aerobics&Fitness Teams (optie) |
01-11 | WK 2024 Sport Aerobics&Fitness Teams (optie) |
02-11 | WK 2024 Sport Aerobics&Fitness Teams (optie) |
03-11 | WK 2024 Sport Aerobics&Fitness Teams (optie) |
04-11 | WK 2024 Sport Aerobics&Fitness Teams (optie) |
09-11 | Belgium Showdown (Crossfit) |
10-11 | Belgium Showdown (Crossfit) |
16-11 | Badminton: BK Jeugd (optie) |
17-11 | Badminton: BK Jeugd (optie) |
23-11 | Judo Callant Cup |
24-11 | Judo Callant Cup |
13-12 | Dag van de Trainer |
14-12 | Dag van de Trainer |
15-12 | Dag van de Trainer |
Evenementen Topsporthal 2025Enkel toegang voor deelnemers en publiek van events |
|
---|---|
30-03 | Sofico Marathon van Gent |
03-05 | Athena: Reinaert Cup |
04-05 | Athena: Reinaert Cup |
16-05 | Belgium Showdown (opbouw) |
17-05 | Belgium Showdown (event) |
24-05 | Turngala Sterk en Lenig Drongen |
25-05 | Turngala Sterk en Lenig Drongen |
07-06 | Athena: Best Show Team Finale |
08-06 | Athena: Turnfeest |
27-09 | Internationaal schermtornooi |
28-09 | Internationaal schermtornooi |
22-11 | Judo: Callant Cup |
23-11 | Judo: Callant Cup |